Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Varia |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 49 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
1964.
zwart-wit originele houtsneden van HAP Grieshaber en een tekst van hem over houtsneden.
Het papier is dubbelzijdig bedrukt
Voorzijde 1 paginagrote zwart-wit originele houtsnede op achterzijde, tekst
U deel dubbelzijdig zwart-wit originele houtsnede,
Prachtig exemplaar
oplage van 1000 exemplaren
houtsnede in Xylon 8. Handdruk, 49 x 70 cm.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
bitte Abbildungen anschauen | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: B, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 12-12-2023 om 23:56 |
Eindtijd | 17-12-2023 om 16:37 |
Objectlocatie | Duitsland |