Jan Mankes - B2474, Schreeuwende kraai

Jan Mankes - B2474, Schreeuwende kraai kopen? Bied vanaf 450!
Jan Mankes - B2474, Schreeuwende kraai kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - B2474, Schreeuwende kraai kopen? Bied vanaf 450!Jan Mankes - B2474, Schreeuwende kraai kopen? Bied vanaf 450!
  • Jan Mankes (1889-1920)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1919
TechniekVaria
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
Afmetingen19 x 24 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
B2474, Jan Mankes, Schreeuwende kraai, houtsnede, 19 x 24 cm, in druk gemonogrammeerd linksonder, lijstmaat 21.5 x 27.5 cm.

Originele houtsnede van schreeuwende kraai door Jan Mankes, gesneden in peren-kops hout, gemonogrammeerd in het blok.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk
Papier verkleurd door de tijd, lijst bevat wat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Jan Mankes (1889-1920)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
24 cm
19 cm