Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956

Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!
Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!Jean-Gabriel Domergue - La Parisienne, 1956 kopen? Bied vanaf 250!
  • Jean-Gabriel Domergue (1889-1962)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1956
TechniekVaria
StijlRomantisch
OnderwerpNaakt
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtige, originele litho uit de beroemde portfolio ‘La Parisienne’ van Jean Gabriel Domergue.

Editie 197 gepubliceerd in 1956 door Joseph Foret. Print door Dominique Viglino. Dit betreft 1 van de 50 uit deze editie op Japan papier is uitgegeven.

Het gaat hier om de originele druk uit 1956 dus geen latere print of kopie. Een echtheidscertificaat wordt meegeleverd.

Nooit ingelijst of tentoongesteld. Komt uit een privé collectie en is onder ideale omstandigheden (plat) opgeslagen. Zal zorgvuldig opgerold verstuurd worden in stevige kartonnen koker om beschadigingen tijdens transport te voorkomen. Tracking via post NL en eventueel verzekerd.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 12,00

Jean-Gabriel Domergue (1889-1962)

Frans Frans

Geplaatst door  Haarlem023
Lid sinds 2021
0 verkochte items
31 cm
40 cm