3. items
  5. Land

FrankrijkFrankrijk

Er worden 248 kunstwerken aangeboden
Villeroy en Boch - 3 wandborden voor WWF, Heinrich kopen? Bied vanaf 50!
Villeroy en Boch - 3 wandborden voor WWF, HeinrichGlas / Keramiek

Geplaatst doorJenny13

Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Marc Chagall - Kleurenoffset LA CHEVAUCHEE uit 1974 kopen? Bied vanaf 65!
Marc Chagall - Kleurenoffset LA CHEVAUCHEE uit 1974Affiches

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1974
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Matisse - Portraits par Henri Matisse - Inclusief originele litho! kopen? Bied vanaf 600!
Henri Matisse - Portraits par Henri Matisse - Inclusief originele litho!Kunstboeken

Geplaatst doorhenri22edith

Jaartal1954
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen31.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 125!
Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EAGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leonor Fini - Originele ets "Scène de Théatre" kopen? Bied vanaf 50!
Leonor Fini - Originele ets "Scène de Théatre"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Willems - Antonius Cornelius Petrus Maria kopen? Bied vanaf 1000!
Ton Willems - Antonius Cornelius Petrus MariaSchilderij

Geplaatst doorRichemont

Jaartal2021
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Apoux - Ets, " Good Evening ". Ca .1860, gedrukt door Pincebourde ed kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Apoux - Ets, " Good Evening ". Ca .1860, gedrukt door Pincebourde edPrenten voor 1900

Geplaatst doorduif

Jaartal1860
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Apoux - Ets, "To be or not to be". Ca .1860, gedrukt door Pincebourde ed kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Apoux - Ets, "To be or not to be". Ca .1860, gedrukt door Pincebourde edPrenten voor 1900

Geplaatst doorduif

Jaartal1860
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Gauguin - Tahiti kopen? Bied vanaf 1!
Paul Gauguin - TahitiKunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal2003
TechniekSoftcover
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool" kopen? Bied vanaf 60!
Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1951
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - Le Livre des Mille nuits et une nuit - 1955 kopen? Bied vanaf 450!
Kees van Dongen - Le Livre des Mille nuits et une nuit - 1955Kunstboeken

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1955
TechniekHardcover
Afmetingen23 cm x 19 cm (h x b)
Jacques Lalande - Litho. titel ,Les petits pêcheurs kopen? Bied vanaf 60!
Jacques Lalande - Litho. titel ,Les petits pêcheursGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Beauverlet - lot 2 gravures La Chasse et La Pêche kopen? Bied vanaf 65!
Jacques Beauverlet - lot 2 gravures La Chasse et La PêchePrenten voor 1900

Geplaatst doorfreedom

Periode< 1800
TechniekGravure
Afmetingen46 cm x 34 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Alberto Giacometti - Annette kopen? Bied vanaf 990!
Alberto Giacometti - AnnettePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53.00 cm x 46.00 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Pablo Picasso - De Panfluit - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - De Panfluit - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen21 cm x 18 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - Igor Stravinsky - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - Igor Stravinsky - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - Portret - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - Portret - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - Figuren - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - Figuren - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
Afmetingen24 cm x 17 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - Paard - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - Paard - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
Afmetingen23 cm x 16 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Pruvost - Concert Trio Mozart, La Garoupe, Antibes, France kopen? Bied vanaf 355!
Pierre Pruvost - Concert Trio Mozart, La Garoupe, Antibes, FranceSchilderij

Geplaatst doorBarbizonArt

Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Orange, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Orange, zeefdruk (mooi ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen64 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Favre - Ingelijste litho , Titel onbekend – Lijst, 73 x 58 cm. kopen? Bied vanaf 100!
Louis Favre - Ingelijste litho , Titel onbekend – Lijst, 73 x 58 cm.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ossip Zadkine - litho "Le Merveilleux Radeau" kopen? Bied vanaf 145!
Ossip Zadkine - litho "Le Merveilleux Radeau"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Victor Vasarely - 2 offset lithos - IXION-II en CITRA - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely - 2 offset lithos - IXION-II en CITRA - 1973Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1973
TechniekOffset
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Victor Vasarely - 2 offset lithos - JAPET en YMPHY - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely - 2 offset lithos - JAPET en YMPHY - 1973Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1973
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Auguste Hanotel - Denbosh landschap kopen? Bied vanaf 165!
Auguste Hanotel - Denbosh landschapSchilderij

Geplaatst doorantwerpenaar

Jaartal1882
Afmetingen34 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Firoux - Pierrot met flessen kopen? Bied vanaf 175!
Jean Firoux - Pierrot met flessenSchilderij

Geplaatst doorLucille

Jaartal1962
Afmetingen68 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Marcel Vertès - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Marcel Vertès - Litho zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1925
TechniekLitho
Afmetingen21.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Francoise Deberdt - Litho, Titel.DE VLIEGENDE JAGER. kopen? Bied vanaf 35!
Francoise Deberdt - Litho, Titel.DE VLIEGENDE JAGER.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 (2x) kopen? Bied vanaf 200!
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 (2x)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - 2 mooie affiches van Kees van Dongen kopen? Bied vanaf 50!
Kees van Dongen - 2 mooie affiches van Kees van DongenAffiches

Geplaatst dooralyna

Jaartal1990
TechniekOffset
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - Chase in Kruger Park kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - Chase in Kruger ParkGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2018
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - LSD is Dangerous kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - LSD is DangerousGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2019
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - The Two Portholes kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - The Two PortholesGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2019
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - The Promotions kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - The PromotionsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2019
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - Sad Zoo ! kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - Sad Zoo !Fotografie

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2022
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Boudin - Affiche - Tresors du musee de Caen -& cent Tableaux de Boudin kopen? Bied vanaf 1!
Eugene Boudin - Affiche - Tresors du musee de Caen -& cent Tableaux de BoudinAffiches

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 51 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Marc Chagall - Affiche - Foundation Maeght kopen? Bied vanaf 1!
Marc Chagall - Affiche - Foundation MaeghtAffiches

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekOffset
Afmetingen71 cm x 43 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1967
TechniekOffset
Afmetingen86 cm x 61 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Chailloux - Ets, Intervalles d'un point et un autre - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Roger Chailloux - Ets, Intervalles d'un point et un autre - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen77.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst