3. items
  5. Land

Frankrijk Frankrijk

Joan Gardy Artigas - La part des autres kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans La part des autres
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Auguste Étienne François Mayer - COUP DE VENT kopen? Bied vanaf 25!
Auguste Étienne François Mayer (1805-1890) Frans COUP DE VENT
TechniekLitho
Afmetingen47 x 68 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Germaine Boy - Portret elegante dame met voile kopen? Bied vanaf 200!
Germaine Boy (1885-1971) Frans Portret elegante dame met voile
TechniekGouache
Afmetingen64.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Louis Icart - "Lets' go Swimming" kopen? Bied vanaf 50!
Louis Icart (1888-1950) Frans "Lets' go Swimming"
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Henri Matisse - Le Cowboy kopen? Bied vanaf 99!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Le Cowboy
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 99
Pablo Picasso - Pablo Picasso - Amazona XII. Suite Toros y Toreros kopen? Bied vanaf 85!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Pablo Picasso - Amazona XII. Suite Toros y Toreros
TechniekLitho
Afmetingen26.7 x 37 cm (h x b)
€ 85
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Michel Rabanelly (1957) Frans "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Afmetingen101 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Bernard Aubertin - Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm kopen? Bied vanaf 595!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 595
Alexis Gorodine - Two fans kopen? Bied vanaf 45!
Alexis Gorodine (1944) Frans Two fans
TechniekEts
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Gardy Artigas - Coucher de soleil à Singapour kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Coucher de soleil à Singapour
TechniekLitho
Afmetingen54 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Gardy Artigas - Scene de la vie courante kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Scene de la vie courante
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Pierre Collin - Atelier kopen? Bied vanaf 25!
Pierre Collin (1956) Frans Atelier
TechniekEts
Afmetingen57 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Daum Nancy - Prachtige Blauwgroene vaas kopen? Bied vanaf 350!
Daum Nancy (1864-1930) Frans Prachtige Blauwgroene vaas
Afmetingen11.6 x 17.5 x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Tony Agostini - Gesigneerde kleurenlitho - 1980 - 67/175 kopen? Bied vanaf 95!
Tony Agostini (1916-1990) Frans Gesigneerde kleurenlitho - 1980 - 67/175
TechniekLitho
Afmetingen71.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Marc Chagall - 2 Orig.Farblithos im kompletten Doppel-Heft "Derrière le Miroir" kopen? Bied vanaf 130!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 130
Jean Cocteau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Jean Cocteau (1889-1963) Frans Zonder titel
TechniekOverig
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
€ 65
Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Afmetingen8.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht285 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!
Breyten Breytenbach (1939) Zuid-Afrikaans Frans 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA
TechniekLitho
Afmetingen88 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Joan Gardy Artigas - Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985 kopen? Bied vanaf 69!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985
TechniekLitho
Afmetingen62 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Mr. Strange - Vóór het gevecht kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans Vóór het gevecht
TechniekDigitale Print
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Mr. Strange - Trainingsdag kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans Trainingsdag
TechniekDigitale Print
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Mr. Strange - De controller kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans De controller
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Mr. Strange - Een goede hengst kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans Een goede hengst
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Marc Chagall - Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen kopen? Bied vanaf 110!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
€ 110
Mr. Strange - Papa's speelgoed kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans Papa's speelgoed
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Mr. Strange - ABCDEFUCK kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans ABCDEFUCK
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Victor Vasarely - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Daniel Buren - Origami kopen? Bied vanaf 600!
Daniel Buren (1938) Frans Origami
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Georges Dayez - Tolede le Ravie de la Degollada kopen? Bied vanaf 25!
Georges Dayez (1907-1991) Frans Tolede le Ravie de la Degollada
TechniekEts
Afmetingen47 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Alexis Gorodine - Gotcha en Tong kopen? Bied vanaf 45!
Alexis Gorodine (1944) Frans Gotcha en Tong
TechniekEts
Afmetingen52.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Gardy Artigas - Divertissement Printanier kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Divertissement Printanier
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Joan Gardy Artigas - Afrika kopen? Bied vanaf 40!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Afrika
TechniekLitho
Afmetingen74 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 - kopen? Bied vanaf 125!
Faience de Nevers Frans 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
Afmetingen3 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht440 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Villeroy en Boch - Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium
Afmetingen4 x 34.5 x 34.5 cm (h x b x d)
Gewicht1460 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Judith Bledsoe - kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Judith Bledsoe (1928-2013) Frans Amerikaans kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Henri Matisse - 9 ganzseitige Lithographie weibliche Akte „Derrière le Miroir“ 46-47 komplett! kopen? Bied vanaf 125!
Henri Matisse (1869-1954) Frans 9 paginagrote litho vrouwelijk naakten “Derrière le Miroir” 46-47 compleet!
TechniekLitho
Afmetingen38 x 1 cm (h x b)
€ 125
Raoul Dufy - La Fanfare / The band 1949 grosse Original-Farblithographie School Prints kopen? Bied vanaf 780!
Raoul Dufy (1877-1953) Frans Compositie 1948 grote originele kleurenlitho Schoolprints
TechniekLitho
Afmetingen49.5 x 76 cm (h x b)
€ 780
Mark Brusse - handgesigneerde collage en litho op papier | 1980 kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans handgesigneerde collage en litho op papier | 1980
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Henri de Toulouse-Lautrec - Litho, Woman combing her hair (uit "Elles") - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) Frans Litho, Woman combing her hair (uit "Elles") - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen72 x 59 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Henri de Toulouse-Lautrec - Litho, Breakfast Tray (uit "Elles") - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) Frans Litho, Breakfast Tray (uit "Elles") - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen64.5 x 75 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150