3. items
  5. Land

Curaçao Curaçao

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Curaçaose.

Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Anton Vrede - handgesigneerde litho | 'Zonder titel' | 1997 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose handgesigneerde litho | 'Zonder titel' | 1997
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 1
Anton Vrede - handgesigneerde litho | 'Run Paint Run' | 1996 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose handgesigneerde litho | 'Run Paint Run' | 1996
TechniekLitho
Afmetingen54 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Anton Vrede - handgesigneerde litho | 'Mens en Dier' | 1995 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose handgesigneerde litho | 'Mens en Dier' | 1995
TechniekLitho
Afmetingen54 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Anton Vrede - mono druksel kopen? Bied vanaf 49!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose mono druksel
TechniekMonotype
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Anton Vrede - This her's a Zoo and the keeper ain't you kopen? Bied vanaf 60!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose This her's a Zoo and the keeper ain't you
Afmetingen80 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Anton Vrede - Slippin and Sliding kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Slippin and Sliding
Afmetingen84 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40