3. items
  5. Land

Curaçao Curaçao

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Curaçaose.

Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Anton Vrede - mono druksel kopen? Bied vanaf 49!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose mono druksel
TechniekMonotype
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Anton Vrede - This her's a Zoo and the keeper ain't you kopen? Bied vanaf 60!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose This her's a Zoo and the keeper ain't you
Afmetingen80 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Anton Vrede - Slippin and Sliding kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Slippin and Sliding
Afmetingen84 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40