3. items
  5. Land

DenemarkenDenemarken

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Deens.

Er worden 23 kunstwerken aangeboden
Hans Meyer Petersen - Litho: Vintersuite - 1984 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Meyer Petersen - Litho: Vintersuite - 1984Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!
Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerdSchilderij
Geplaatst doormodernart
Afmetingen110 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arne Haugen Sorensen - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Arne Haugen Sorensen - LithoPrenten & Uitgaves
TechniekLitho
Afmetingen26.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Bjorn Tage Hansen - Zeefdruk, Titel, "Vence ". kopen? Bied vanaf 40!
Bjorn Tage Hansen - Zeefdruk, Titel, "Vence ".Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal1991
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mogens Balle - CObra Copenhagen kopen? Bied vanaf 200!
Mogens Balle - CObra CopenhagenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorklaasz
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carl-Henning Pedersen - litho: "Himmellasten" - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Carl-Henning Pedersen - litho: "Himmellasten" - 1988Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Royal Copenhagen - Meisje in klederdracht kopen? Bied vanaf 75!
Royal Copenhagen - Meisje in klederdrachtGlas / Keramiek
Geplaatst doorWies68
Afmetingen16 cm x 11 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht53 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Royal Copenhagen - Meisje die de poes melk geeft kopen? Bied vanaf 80!
Royal Copenhagen - Meisje die de poes melk geeftGlas / Keramiek
Geplaatst doorWies68
Afmetingen16 cm x 12 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht307 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Royal Copenhagen - Vissersjongen kopen? Bied vanaf 80!
Royal Copenhagen - VissersjongenGlas / Keramiek
Geplaatst doorWies68
Afmetingen19 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht388 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Knud Odde - kleurenets - 2003 - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Knud Odde - kleurenets - 2003 - oplage 30 ex.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal2003
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carl Frederiksen - havengezicht kopen? Bied vanaf 90!
Carl Frederiksen - havengezichtSchilderij
Geplaatst dooroosterbeek
Afmetingen50 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Alfred Jensen - 'Numbers' lithografie uit 1 Cent Life, 1964 kopen? Bied vanaf 50!
Alfred Jensen - 'Numbers' lithografie uit 1 Cent Life, 1964Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen41 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Henry Heerup - AF VIRTUS SCHADE kopen? Bied vanaf 75!
Henry Heerup - AF VIRTUS SCHADEKunstboeken
Geplaatst doorkunstpeer
Jaartal1967
TechniekHardcover
Afmetingen23.5 cm x 22.5 cm (h x b)
Arne Haugen Sorensen - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 100!
Arne Haugen Sorensen - Abstracte compositieSchilderij
Geplaatst doorMargie
Jaartal1963
TechniekGouache
Afmetingen28.5 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carl-Henning Pedersen - Litho: 'Himmellasten' - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Carl-Henning Pedersen - Litho: 'Himmellasten' - 1988Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kjeld Ulrich - Litho, Zonder titel (Abstracte compositie) kopen? Bied vanaf 50!
Kjeld Ulrich - Litho, Zonder titel (Abstracte compositie)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Egill Jacobsen - Cobra kopen? Bied vanaf 270!
Egill Jacobsen - CobraGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorbedi
TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst