Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken

Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!
Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!Asger Jorn - Prachtige Gouache, ingelijst, opgenomen in archief Museum Jorn Denemarken kopen? Bied vanaf 3650!
  • Asger Jorn (1914-1973)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1972
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 x 72 cm (h x b)
Incl. lijst67 x 87 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Topstukken geveild! special.
Asger Jorn - Gouache, mooi ingelijst
te dateren rond 1972

Prachtige Gouache van de beroemde Deense CoBrA kunstenaar Asger Jorn.
Een uniek werk.

Authenticiteit is bevestigd.
Dit werk is opgenomen en geregistreerd in het Asger Jorn Archief, Museum Jorn, Denemarken.

Professioneel prachtig ingelijst - zie svp detail foto’s
Zwevend ingelijst op zwart linnen (zuurvrij) ondergrond,
In een exclusieve, handgemaakte, verdiepte brede wit houten lijst
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)

Maat lijst : 87 x 67 cm
Maat werk : 72 x 51 cm

werk in goede conditie
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

NOTA BENE :
Gratis levering
Werk wordt afgeleverd per koerier
Levertijd 2-4 weken
werk in goede conditie
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,05
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Asger Jorn (1914-1973)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
87 cm
67 cm
72 cm
51 cm
Openingsbod € 3.650
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland
Starttijd22-4-2024 om 14:46
Eindtijd12-5-2024 om 19:48