3. items
  5. Land

MexicoMexico

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Mexicaans.

Er worden 3 kunstwerken aangeboden
Marisa Polin - Olieverf op doek, Danseres kopen? Bied vanaf 50!
Marisa Polin - Olieverf op doek, DanseresSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1991
Afmetingen96.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam

Aftersale items

Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowcurtain 9A - 1978 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowcurtain 9A - 1978Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1978
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Hendrix - Zeefdruk: Trail... - 1978 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Hendrix - Zeefdruk: Trail... - 1978Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1978
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst