3. items
  5. Land

Rusland Rusland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Russisch.

Nadya Tolokonnikova - Handpainted Balaclava kopen? Bied vanaf 175!
Nadya Tolokonnikova (1989) Russisch Handpainted Balaclava
TechniekOverig
Afmetingen38 x 19 x 1 cm (h x b x d)
€ 175
Marc Chagall - Kleurenaffiche : LA CHEVAUCEE uit 1974 kopen? Bied vanaf 59!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Kleurenaffiche : LA CHEVAUCEE uit 1974
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Oleg Kuvaev - Musicus kopen? Bied vanaf 145!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Musicus
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 145
Lidiia Khaikara - Artichokes II (framed) kopen? Bied vanaf 90!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Artichokes II (framed)
TechniekDigitale Print
Afmetingen45 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Marc Chagall - L’offrande kopen? Bied vanaf 100!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans L’offrande
TechniekLitho
Afmetingen48 x 42.3 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Lidiia Khaikara - Wachten op (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Wachten op (ingelijst)
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Lidiia Khaikara - Abstract Naakt (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Abstract Naakt (ingelijst)
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 90!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch ScheinPferd
TechniekAquarel
Afmetingen25 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 90
Victor Danilov - Рыба сахар kopen? Bied vanaf 1500!
Victor Danilov (1946-2010) Russisch Рыба сахар
Afmetingen35 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.500
Victor Danilov - Пиво с рыбой kopen? Bied vanaf 1500!
Victor Danilov (1946-2010) Russisch Пиво с рыбой
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.500
Lidiia Khaikara - Private Place kopen? Bied vanaf 175!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Private Place
TechniekDigitale Print
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Lidiia Khaikara - Shyness kopen? Bied vanaf 155!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Shyness
TechniekDigitale Print
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 155
Luis Filcer - Zeefdruk op papier - titel: "El Jurado" kopen? Bied vanaf 50!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Zeefdruk op papier - titel: "El Jurado"
Afmetingen55 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Marc Chagall - Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen kopen? Bied vanaf 110!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
€ 110
Marc Chagall - Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits kopen? Bied vanaf 75!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 17 cm (h x b)
€ 75
Andre Lanskoy - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 180!
Andre Lanskoy (1902-1976) Frans Russisch Abstracte compositie
TechniekLitho
Afmetingen72 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Yuri Nozdrin - Adam en Eva kopen? Bied vanaf 50!
Yuri Nozdrin (1949) Litouws Russisch Adam en Eva
TechniekLitho
Afmetingen30 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Lidiia Khaikara - Roze stemming kopen? Bied vanaf 195!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Roze stemming
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Lidiia Khaikara - Naakt en televisie kopen? Bied vanaf 170!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Naakt en televisie
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 170
Lidiia Khaikara - Parel oorbel kopen? Bied vanaf 180!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Parel oorbel
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Lidiia Khaikara - Breath kopen? Bied vanaf 185!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Breath
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Pavel Pepperstein - " SIE SPIELEN " 1966 signiert kopen? Bied vanaf 100!
Pavel Pepperstein (1966) Russisch "ZE SPELEN" ondertekend 1966
TechniekLitho
Afmetingen40 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Masha Trebukova - Zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Masha Trebukova (1962) Nederlands Russisch Zonder titel
Afmetingen92 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Marc Chagall - 2 Orig.Farblithos im kompletten Doppel-Heft "Derrière le Miroir" kopen? Bied vanaf 130!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 130
Arthur Boris O'Klein - Dirty dogs of paris kopen? Bied vanaf 95!
Arthur Boris O'Klein (1893-1985) Frans Russisch Dirty dogs of paris
Afmetingen33 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Kazimir Malevich - Papiermaché Guggenheim kopen? Bied vanaf 500!
Kazimir Malevich (1878-1935) Oekraïens Russisch Papiermaché Guggenheim
TechniekOverig
Afmetingen1.42 x 40 x 30 cm (h x b x d)
€ 500
Natalia Dik - stilleven met o.a. brood en paté kopen? Bied vanaf 350!
Natalia Dik (1961) Russisch stilleven met o.a. brood en paté
Afmetingen30 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Julia Winter - gemende techniek, gesigneerd - 2005 kopen? Bied vanaf 149!
Julia Winter (1965) Russisch gemende techniek, gesigneerd - 2005
Afmetingen75 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Marc Chagall - La Ruche et Montparnasse kopen? Bied vanaf 110!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans La Ruche en Montparnasse
TechniekOffset
Afmetingen70.5 x 54 cm (h x b)
€ 110
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1972 kopen? Bied vanaf 150!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Litho: Derriere le Miroir - 1972
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 150
Gavrilla Scorodoomoff - Cupid's Revenge - stippelgravure uit 1779, naar Angelica Kauffmann (1741-1807) kopen? Bied vanaf 150!
Gavrilla Scorodoomoff (1755-1792) Russisch Cupid's Revenge - stippelgravure uit 1779, naar Angelica Kauffmann (1741-1807)
TechniekOverig
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Anatoliy Chudinovskikh - Cellist kopen? Bied vanaf 440!
Anatoliy Chudinovskikh (1937) Russisch Oekraïens Cellist
Afmetingen170 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 440
Anatoliy Chudinovskikh - Julia und ihre Mutter. Romeo und Julia. kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Oleg Kuvaev - Treffen kopen? Bied vanaf 69!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Treffen
TechniekEts
Afmetingen40 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Igor Sacharow-Ross - FARBRADIERUNG RELIEFDRUCK , signiert kopen? Bied vanaf 150!
Igor Sacharow-Ross (1947) Duits Russisch KLEURENETS RELIEFPRINT, gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen59 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Ossip Zadkine - 2 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Ossip Zadkine (1890-1967) Russisch Frans 2 boeken
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
€ 50
Marc Chagall - NICE SOLEIL FLEURS kopen? Bied vanaf 1200!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans MOOIE SOLEILBLOEMEN
TechniekLitho
Afmetingen105 x 66 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 1.200
Lidiia Khaikara - Stad licht kopen? Bied vanaf 175!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Stad licht
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Luis Filcer - Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 68!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 68
Luis Filcer - Grote Lithografie - "peinzende man" - potloodgesigneerd - oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Lithografie - "peinzende man" - potloodgesigneerd - oplage 100
TechniekLitho
Afmetingen70 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Dasha Shishkin - 6 Radierungen mit Künstlerbuch kopen? Bied vanaf 395!
Dasha Shishkin Russisch 6 Radierungen mit Künstlerbuch
TechniekEts
Afmetingen59.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Stanislav Milovidov - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Stanislav Milovidov (1960) Russisch Abstracte compositie
Afmetingen138 x 178 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75