3. items
  5. Land

Rusland Rusland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Russisch.

Wassily Kandinsky - Omaggio a Will Grohmann kopen? Bied vanaf 50!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Omaggio a Will Grohmann
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 80.7 x 58.7 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Victor Danilov - Рыба сахар kopen? Bied vanaf 1500!
Victor Danilov (1946-2010) Russisch Рыба сахар
Techniek Olieverf
Afmetingen 35 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 1.500
Victor Danilov - Пиво с рыбой kopen? Bied vanaf 1500!
Victor Danilov (1946-2010) Russisch Пиво с рыбой
Techniek Olieverf
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 1.500
Marc Chagall - Kleurenzeefdruk LA CHEVAUCHEE uit 1974 kopen? Bied vanaf 65!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Kleurenzeefdruk LA CHEVAUCHEE uit 1974
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 54 cm (h x b)
€ 65
Stanislav Milovidov - Na de storm kopen? Bied vanaf 300!
Stanislav Milovidov (1960) Russisch Na de storm
Techniek Olieverf
Afmetingen 137 x 174 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 300
Marc Chagall - 2 Orig.Farblithos im kompletten Doppel-Heft "Derrière le Miroir" kopen? Bied vanaf 130!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 9 paginagrote litho vrouwelijke naakten “Derrière le Miroir” 46-47 compleet!
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
€ 130
Marc Chagall - Kleurenlitho -Levi- in kunstboek, speciale uitgave XX siecle kopen? Bied vanaf 65!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Kleurenlitho -Levi- in kunstboek, speciale uitgave XX siecle
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 65
Marc Chagall - Adam en Eva kopen? Bied vanaf 175!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Adam en Eva
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Marc Chagall - L'Acrobat Vert / The Green Acrobat kopen? Bied vanaf 50!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans L'Acrobat Vert / The Green Acrobat
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 50
Ossip Zadkine - 2 boeken en 1 catalogus (1955) kopen? Bied vanaf 50!
Ossip Zadkine (1890-1967) Russisch Frans 2 boeken en 1 catalogus (1955)
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 50
Luis Filcer - Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Luis Filcer - Zeefdruk - Seduction kopen? Bied vanaf 65!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Zeefdruk - Seduction
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Lidiia Khaikara - Pioenrozen & appels kopen? Bied vanaf 95!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Pioenrozen & appels
Techniek Digitale Print
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Lidiia Khaikara - Magenta kopen? Bied vanaf 175!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Magenta
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Valery Koroshilov - No title kopen? Bied vanaf 100!
Valery Koroshilov (1967) Russisch Engels No title
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 54 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Rostislas Loukine - Russische boerenfamilie in het bos - kopen? Bied vanaf 444!
Rostislas Loukine (1904-1988) Frans Russisch Russische boerenfamilie in het bos -
Techniek Olieverf
Afmetingen 69 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 444
Michael & Inessa Garmash - Dagdromen met Teddy kopen? Bied vanaf 77!
Michael & Inessa Garmash (1969) Oekraïens Russisch Dagdromen met Teddy
Techniek Giclée
Afmetingen 76 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 77
Leonid Sologoub - Capri kopen? Bied vanaf 250!
Leonid Sologoub (1884-1956) Russisch Nederlands Capri
Techniek Olieverf
Afmetingen 27 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!
Ilya Bolotowsky (1907-1981) Amerikaans Russisch Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 91.3 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 980
Oleg Kuvaev - Musicus kopen? Bied vanaf 145!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Musicus
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Andre Lanskoy - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 180!
Andre Lanskoy (1902-1976) Frans Russisch Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Marc Chagall - Esther - Originallithografie kopen? Bied vanaf 350!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Esther - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 350
Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 90!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch ScheinPferd
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 90
Nadya Tolokonnikova - Handpainted Balaclava kopen? Bied vanaf 175!
Nadya Tolokonnikova (1989) Russisch Handpainted Balaclava
Techniek Overig
Afmetingen 38 x 19 x 1 cm (h x b x d)
€ 175
Lidiia Khaikara - Private Place kopen? Bied vanaf 175!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Private Place
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Lidiia Khaikara - Shyness kopen? Bied vanaf 155!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Shyness
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Yuri Nozdrin - Adam en Eva kopen? Bied vanaf 50!
Yuri Nozdrin (1949) Litouws Russisch Adam en Eva
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Lidiia Khaikara - Roze stemming kopen? Bied vanaf 195!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Roze stemming
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Lidiia Khaikara - Naakt en televisie kopen? Bied vanaf 170!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Naakt en televisie
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Lidiia Khaikara - Parel oorbel kopen? Bied vanaf 180!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Parel oorbel
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Lidiia Khaikara - Breath kopen? Bied vanaf 185!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Breath
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Pavel Pepperstein - " SIE SPIELEN " 1966 signiert kopen? Bied vanaf 100!
Pavel Pepperstein (1966) Russisch "ZE SPELEN" ondertekend 1966
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 100
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 130
Arthur Boris O'Klein - Dirty dogs of paris kopen? Bied vanaf 95!
Arthur Boris O'Klein (1893-1985) Frans Russisch Dirty dogs of paris
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 95
Kazimir Malevich - Papiermaché Guggenheim kopen? Bied vanaf 500!
Kazimir Malevich (1878-1935) Oekraïens Russisch Papiermaché Guggenheim
Techniek Overig
Afmetingen 1.42 x 40 x 30 cm (h x b x d)
€ 500
Julia Winter - gemende techniek, gesigneerd - 2005 kopen? Bied vanaf 149!
Julia Winter (1965) Russisch gemende techniek, gesigneerd - 2005
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Marc Chagall - La Ruche et Montparnasse kopen? Bied vanaf 110!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans La Ruche en Montparnasse
Techniek Offset
Afmetingen 70.5 x 54 cm (h x b)
€ 110
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1972 kopen? Bied vanaf 150!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Litho: Derriere le Miroir - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 150
Gavrilla Scorodoomoff - Cupid's Revenge - stippelgravure uit 1779, naar Angelica Kauffmann (1741-1807) kopen? Bied vanaf 150!
Gavrilla Scorodoomoff (1755-1792) Russisch Cupid's Revenge - stippelgravure uit 1779, naar Angelica Kauffmann (1741-1807)
Techniek Overig
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Anatoliy Chudinovskikh - Cellist kopen? Bied vanaf 440!
Anatoliy Chudinovskikh (1937) Russisch Oekraïens Cellist
Techniek Olieverf
Afmetingen 170 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 440
Anatoliy Chudinovskikh - Julia und ihre Mutter. Romeo und Julia. kopen? Bied vanaf 200!
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 200
Oleg Kuvaev - Treffen kopen? Bied vanaf 69!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Treffen
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 69