3. items
  5. Land

Rusland Rusland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Russisch.

Luis Filcer - Zeefdruk op papier - titel: "El Jurado" kopen? Bied vanaf 90!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Zeefdruk op papier - titel: "El Jurado"
Afmetingen55 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Marc Chagall - Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen kopen? Bied vanaf 110!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
€ 110
Marc Chagall - Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits kopen? Bied vanaf 75!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 17 cm (h x b)
€ 75
Luis Filcer - Ingelijste gemengde techniek: Koorddanser kopen? Bied vanaf 195!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Ingelijste gemengde techniek: Koorddanser
Afmetingen52 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Marc Chagall - 2 Orig.Farblithos im kompletten Doppel-Heft "Derrière le Miroir" kopen? Bied vanaf 130!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 130
Marc Chagall - Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974 kopen? Bied vanaf 55!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
€ 55
Julia Winter - gemende techniek, gesigneerd - 2005 kopen? Bied vanaf 149!
Julia Winter (1965) Russisch gemende techniek, gesigneerd - 2005
Afmetingen75 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Marc Chagall - Ville de Nice kopen? Bied vanaf 50!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Ville de Nice
TechniekLitho
Afmetingen70.5 x 53 cm (h x b)
€ 50
Marc Chagall - Grand palais kopen? Bied vanaf 200!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Grand palais
TechniekLitho
Afmetingen71.5 x 51 cm (h x b)
€ 200
Anton Constantin Sevtov - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Constantin Sevtov (1957-2012) Russisch Zonder titel
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Luis Filcer - gesigneerde aquarel kopen? Bied vanaf 50!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands gesigneerde aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekAquarel
Afmetingen15 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Marc Chagall - Le Cuisinier, Prodige opere par Lámour, L'heureuse rencontre,T itel onbekend. kopen? Bied vanaf 195!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Le Cuisinier, Prodige opere par Lámour, L'heureuse rencontre,T itel onbekend.
TechniekHeliogravure
Afmetingen35.5 x 27 cm (h x b)
€ 195
Wassily Kandinsky - Das graphische Werk kopen? Bied vanaf 350!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Das graphische Werk
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
€ 350
Stanislav Milovidov - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Stanislav Milovidov (1960) Russisch Abstracte compositie
Afmetingen138 x 178 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Dasha Shishkin - 6 Radierungen mit Künstlerbuch kopen? Bied vanaf 395!
Dasha Shishkin Russisch 6 Radierungen mit Künstlerbuch
TechniekEts
Afmetingen59.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Luis Filcer - Grote Lithografie - "peinzende man" - potloodgesigneerd - oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Lithografie - "peinzende man" - potloodgesigneerd - oplage 100
TechniekLitho
Afmetingen70 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Luis Filcer - Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 68!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 68
Lidiia Khaikara - Stad licht kopen? Bied vanaf 175!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Stad licht
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Lidiia Khaikara - Smaragd kopen? Bied vanaf 150!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Smaragd
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Pavel Pepperstein - " SIE SPIELEN " Lithographie signiert kopen? Bied vanaf 100!
Pavel Pepperstein (1966) Russisch "JIJ SPEELT" lithografie ondertekend
TechniekLitho
Afmetingen40 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Marc Chagall - NICE SOLEIL FLEURS kopen? Bied vanaf 1200!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans MOOIE SOLEILBLOEMEN
TechniekLitho
Afmetingen105 x 66 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 1.200
Wassily Kandinsky - Poster La Tension Double kopen? Bied vanaf 60!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Poster La Tension Double
TechniekOverig
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
€ 60
Ossip Zadkine - 2 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Ossip Zadkine (1890-1967) Russisch Frans 2 boeken
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
€ 50
Wassily Kandinsky - Poster Accent in Rose kopen? Bied vanaf 55!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Poster Accent in Rose
TechniekOverig
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
€ 55
Igor Sacharow-Ross - FARBRADIERUNG RELIEFDRUCK , signiert kopen? Bied vanaf 150!
Igor Sacharow-Ross (1947) Duits Russisch KLEURENETS RELIEFPRINT, gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen59 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Marc Chagall - Derrière le Mirour kopen? Bied vanaf 50!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Derrière le Mirour
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 50
Wassily Kandinsky - Poster Schwarzes Dreieck kopen? Bied vanaf 60!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Poster Schwarzes Dreieck
TechniekOverig
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
€ 60
Wassily Kandinsky - Poster Ringsum kopen? Bied vanaf 65!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Poster Ringsum
TechniekOverig
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
€ 65
Wassily Kandinsky - Komposition X kopen? Bied vanaf 60!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Komposition X
TechniekOverig
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
€ 60
Oleg Kuvaev - Treffen kopen? Bied vanaf 69!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Treffen
TechniekEts
Afmetingen40 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 110!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch ScheinPferd
TechniekAquarel
Afmetingen25 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 110
Leonid Sologoub - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 250!
Leonid Sologoub (1884-1956) Russisch Nederlands Winterlandschap
Afmetingen57 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Anatoliy Chudinovskikh - Julia und ihre Mutter. Romeo und Julia. kopen? Bied vanaf 200!
Anatoliy Chudinovskikh (1937) Russisch Oekraïens Cellist
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Anatoliy Chudinovskikh - Cellist kopen? Bied vanaf 440!
Afmetingen170 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 440
Masha Trebukova - Zonder titel kopen? Bied vanaf 177!
Masha Trebukova (1962) Nederlands Russisch Zonder titel
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 177
Masha Trebukova - Zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Afmetingen92 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Sonia Delaunay - Le baiser - de kus kopen? Bied vanaf 850!
Sonia Delaunay (1885-1979) Frans Oekraïens Portugees Russisch Spaans Le baiser - de kus
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Gavrilla Scorodoomoff - Cupid's Revenge - stippelgravure uit 1779, naar Angelica Kauffmann (1741-1807) kopen? Bied vanaf 150!
Gavrilla Scorodoomoff (1755-1792) Russisch Cupid's Revenge - stippelgravure uit 1779, naar Angelica Kauffmann (1741-1807)
TechniekOverig
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1972 kopen? Bied vanaf 150!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Litho: Derriere le Miroir - 1972
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 150
Marc Chagall - La Ruche et Montparnasse kopen? Bied vanaf 110!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans La Ruche en Montparnasse
TechniekOffset
Afmetingen70.5 x 54 cm (h x b)
€ 110
Oleg Kuvaev - Musicus kopen? Bied vanaf 170!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Musicus
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 170
Kazimir Malevich - Papiermaché Guggenheim kopen? Bied vanaf 500!
Kazimir Malevich (1878-1935) Oekraïens Russisch Papiermaché Guggenheim
TechniekOverig
Afmetingen1.42 x 40 x 30 cm (h x b x d)
€ 500
Lidiia Khaikara - Paars kopen? Bied vanaf 125!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Paars
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125