3. items
  5. Land

SchotlandSchotland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Schots.

Er worden 3 kunstwerken aangeboden
Ian Hamilton Finlay - Zeefdruk: Pastoral kopen? Bied vanaf 300!
Ian Hamilton Finlay - Zeefdruk: PastoralGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1996
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Caithness Glass Scotland - The Queens Golden Jubilee - gelegenheidsglas kopen? Bied vanaf 50!
Caithness Glass Scotland - The Queens Golden Jubilee - gelegenheidsglasGlas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Jaartal2002
Afmetingen10 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Caithness Glass Scotland - 3 kristallen vormen kopen? Bied vanaf 50!
Caithness Glass Scotland - 3 kristallen vormenGlas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Afmetingen5 cm x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd