Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives

Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!
Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!
  • Albert Watson (1942)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2010
TechniekPortfolio
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst54 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagegesigneerd en genummerd

Mooie set bestaande uit
Fraaie foto, ingelijst, gesigneerd,

plus Collector's Edition van XL Art Book UFO - Unified Fashion Objectives
van de Schotse "rich & famous" fotograaf Albert Watson.

Bij deze Collector's Edition zijn 5 verschillende foto's uitgegeven.
Elke foto heeft een editie van slechts 100 exemplaren. (UITVERKOCHT)

Mooie ingelijste foto print
gesigneerd en gestempeld op de achterkant
Pigmentdruk
Professioneel ingelijst met passe-partout onder UV werend plexiglas,
In wit houten lijst
maat 63 x 53 cm
Signatuur/stempel zichtbaar door venster achterkant

XL - Art boek in zwarte PVC cassette,
Gesigneerd en genummerd op titelblad
Uitgeverij : Feymedia
2010
hardcover in PVC slipcase
408 pagina`s met 336 afbeeldingen
Slipcase : 36 x 28,5 x 5 cm.

Albert Watsons (* 1942 Edinburgh)
Het geïllustreerde boek toont een uitgebreid overzicht van zijn beste fotografische werken uit vier decennia: design en beauty, mode en mensen.
Tijdens zijn 40-jarige carrière heeft de Schotse fotograaf talloze film-, rock- en politieke sterren voor tijdschriften geportretteerd, reportage series gemaakt en meer dan 250 titels gefotografeerd voor de modebijbel Vogue.

Foto en boek in zeer goede conditie
Boek in originele verpakking
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

Boek in originele verpakking
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Albert Watson (1942)

Schots Schots Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
74 cm
54 cm
40 cm
30 cm
Starttijd7-4-2024 om 15:06
Eindtijd22-4-2024 om 22:26
Openingsbod € 690
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland