3. items
  5. Land

Verenigde Staten Verenigde Staten

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Amerikaans.

Jack Youngerman - "Galaxy Blue" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 200!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 200
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 99!
Walter Darby Bannard (1934) Amerikaans "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 99
Jack Youngerman - "Galaxy Rot" 1989 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 200
Walter Darby Bannard - "Sommer Joys" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 99!
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 99
Jack Youngerman - "Mandala (schwarz)" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 150
John James Audubon - **Prijs Verlaagd** Koningseend, Amsterdam-editie, gelimiteerde oplage GROOT kopen? Bied vanaf 225!
John James Audubon (1785-1851) Amerikaans **Prijs Verlaagd** Koningseend, Amsterdam-editie, gelimiteerde oplage GROOT
Techniek Litho
Afmetingen 101 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Richard Artschwager - zeefdruk Face kopen? Bied vanaf 100!
Richard Artschwager (1924-2013) Amerikaans zeefdruk Face
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 100
Robert Longo - Three Strikes You Are Out kopen? Bied vanaf 650!
Robert Longo (1953) Amerikaans Three Strikes You Are Out
Techniek Aluminium
Afmetingen 25 x 59 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Arman - Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100 kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Allen Ruppersberg - Zeefdruk op linnen: Survival map - 1993 kopen? Bied vanaf 199!
Allen Ruppersberg (1944) Amerikaans Zeefdruk op linnen: Survival map - 1993
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 199
KAWS - Mixed media tekening gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
KAWS (1974) Amerikaans Mixed media tekening gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Sam Middleton - Zeefdruk: 1995 kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1995
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 95
Sam Middleton - Zeefdruk: Harmonics - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Harmonics - 1999
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 95
Walasse Ting - Hommage a Picasso kopen? Bied vanaf 400!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Eerbetoon aan Picasso
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 400
Shinkichi Tajiri - GESIGNEERD AFFICHE EXPOSITIE BONNEFANTENMUSEUM 1991 kopen? Bied vanaf 49!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands GESIGNEERD AFFICHE EXPOSITIE BONNEFANTENMUSEUM 1991
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 71 x 44 cm (h x b)
€ 49
Steve Schapiro - The Godfather Family Album, original signed, signiert kopen? Bied vanaf 390!
Steve Schapiro (1944) Amerikaans The Godfather Family Album, origineel gesigneerd, gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 38 x 25 cm (h x b)
€ 390
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MARILYN MONROE uit 1993 kopen? Bied vanaf 89!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MARILYN MONROE uit 1993
Techniek Offset
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
€ 89
Viktor IV - Logboek blad van het schip Henry David Thoreau . kopen? Bied vanaf 150!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Logboek blad van het schip Henry David Thoreau .
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 34 cm (h x b)
Drager Papier
€ 150
Christo - The Mastaba of Abu Dhabi – 2 art cards kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Mastaba of Abu Dhabi – 2 art cards
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Christo - und Jeanne-Claude - The Pont Neuf Wrapped, Paris, 1975 - 85 kopen? Bied vanaf 199!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Ingepakte Reichstag
Techniek Offset
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Christo - und Jeanne-Claude - The Umbrellas, Japan - USA, 1984 - 91 kopen? Bied vanaf 149!
Techniek Offset
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
Techniek Offset
Afmetingen 82 x 54 cm (h x b)
€ 90
Sean Scully - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001 kopen? Bied vanaf 55!
Sean Scully (1945) Amerikaans Iers Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Shepard Fairey - Target Exceptions - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Shepard Fairey (1970) Amerikaans Target Exceptions - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Terry Thompson - 'Thutoida' met met lijst! kopen? Bied vanaf 95!
Terry Thompson (1949) Nederlands Amerikaans 'Thutoida' met met lijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Eva Zeisel - Bauhaus stijl aardewerken sigarettenbeker en luciferdooshouder voor Schramberg kopen? Bied vanaf 10!
Eva Zeisel (1906-2011) Amerikaans Hongaars Bauhaus stijl aardewerken sigarettenbeker en luciferdooshouder voor Schramberg
Afmetingen 8 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Josef Originals - 3 porseleinen konijnen kopen? Bied vanaf 35!
Josef Originals (1945) Amerikaans Hongkonger Jamaicaans 3 porseleinen konijnen
Afmetingen 12 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Sylvia Edwards - Dragons kopen? Bied vanaf 20!
Sylvia Edwards (1937-2018) Amerikaans Dragons
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 59!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 (zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 54 cm (h x b)
€ 59
Sam Middleton - Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 80!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst.
Techniek Litho
Afmetingen 45.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Techniek Offset
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
€ 89
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 170!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Like father, like son
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 93 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 170
Robert Venturi - Ohne Titel, 1995 kopen? Bied vanaf 400!
Robert Venturi (1925-2018) Amerikaans Zonder titel, 1995
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 30.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 400
Lawrence Weiner - Show & tell kopen? Bied vanaf 450!
Lawrence Weiner (1940) Amerikaans Nederlands Show & tell
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 119 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 450
Viktor IV - Thenk You Enkhuizer Almanak. kopen? Bied vanaf 170!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Thenk You Enkhuizer Almanak.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 34 cm (h x b)
Drager Papier
€ 170
Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany"
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Michael John March - Purple Tight 1 kopen? Bied vanaf 20!
Michael John March (1957-1997) Amerikaans Purple Tight 1
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Donald Lipski - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1995 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 59!
Donald Lipski (1947) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1995 (zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 59
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 95!
Techniek Offset
Afmetingen 82 x 54 cm (h x b)
€ 95
Walasse Ting - Parrots kopen? Bied vanaf 365!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Parrots
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63.5 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 365
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Starlie Sokol-Hohne - Zonder titel II kopen? Bied vanaf 150!
Starlie Sokol-Hohne (1958) Amerikaans Zonder titel II
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Starlie Sokol-Hohne - Zonder titel I kopen? Bied vanaf 150!
Starlie Sokol-Hohne (1958) Amerikaans Zonder titel I
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Roger Etienne - Dame met Parasol - Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Dame met Parasol - Parijs
Techniek Gouache
Afmetingen 86 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jeff Koons - Fotografie, signiert kopen? Bied vanaf 210!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Foto, gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 22.5 x 20.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Sam Middleton - Lithografie, Abstracte compositie met oranje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Lithografie, Abstracte compositie met oranje - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 110
2 biedingen