3. items
  5. Land

Verenigde StatenVerenigde Staten

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Amerikaans.

Er worden 175 kunstwerken aangeboden
Sean Scully - Kleurenaffiche ROLAND GARROS 2001 kopen? Bied vanaf 55!
Sean Scully - Kleurenaffiche ROLAND GARROS 2001Affiches

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal2001
TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - Voting rights are human rights kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - Voting rights are human rightsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorWantje

Jaartal2020
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!
Cole Morgan - Birthday BoyTekening / Aquarel

Geplaatst doorRenW

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Shepard Fairey - Litho Liberte egalite fraternite kopen? Bied vanaf 9!
Shepard Fairey - Litho Liberte egalite fraterniteGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordrRevef

Jaartal2021
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Viktor IV - The White Circle . kopen? Bied vanaf 160!
Viktor IV - The White Circle .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - GEOMETRIC DOVE -BLUE- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - GEOMETRIC DOVE -BLUE- SIGNED OFFSET LITHOGRAPHGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordamofin77

Jaartal2021
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - DARK WAVE SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - DARK WAVE SIGNED OFFSET LITHOGRAPHGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordamofin77

Jaartal2021
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Donald Lipski - Kleurenoffset Affiche ROLAND GARROS 1995 kopen? Bied vanaf 65!
Donald Lipski - Kleurenoffset Affiche ROLAND GARROS 1995Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1995
TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 58 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Smithson - Drawings kopen? Bied vanaf 1!
Robert Smithson - DrawingsKunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1974
TechniekSoftcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Richard Serra - Richard Serra Tekeningen/ Drawings kopen? Bied vanaf 1!
Richard Serra - Richard Serra Tekeningen/ DrawingsKunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1977
TechniekSoftcover
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 225!
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Slim Aarons - Gasthof Post Pool kopen? Bied vanaf 300!
Slim Aarons - Gasthof Post PoolFotografie

Geplaatst doorDude2007

Jaartal1979
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstDibond
Slim Aarons - Lounging in Verbier kopen? Bied vanaf 300!
Slim Aarons - Lounging in VerbierFotografie

Geplaatst doorDude2007

Jaartal1964
IngelijstDibond
Lee Reynolds Burr - Sydney kopen? Bied vanaf 299!
Lee Reynolds Burr - SydneySchilderij

Geplaatst doorLievejessica

Afmetingen87 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Middleton - Zeefdruk - 2005 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk - 2005Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2005
Afmetingen56.5 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sam Middleton - Litho: Remember Oscar - 1999 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton - Litho: Remember Oscar - 1999Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV - Saterday Morning PostTekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1970
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978Affiches

Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jim Dine - Kleurenaffiche HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine - Kleurenaffiche HEART uit 1983Affiches

Jaartal1983
TechniekOffset
Afmetingen80 cm x 54 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Donna Corbani - 'Flower Power'(mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 59!
Donna Corbani - 'Flower Power'(mooi gelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Afmetingen53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV - The fox in the hen house .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962Kunstboeken

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1962
TechniekSoftcover
Afmetingen23 cm x 15.5 cm (h x b)
Randell Davey - Paris - Montmartre - Moulin Rouge kopen? Bied vanaf 50!
Randell Davey - Paris - Montmartre - Moulin RougeSchilderij

Geplaatst doorJorogo

Afmetingen57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 185!
Cole Morgan - Like father, like sonGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1993
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Viktor IV - The Big Fool . kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV - The Big Fool .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 79!
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1997
Afmetingen37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1997
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1997
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - Offset-litho OBEY CREAM uit 2021 kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - Offset-litho OBEY CREAM uit 2021Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2021
TechniekOffset
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Slim Aarons - Guests at Villa Nirvana kopen? Bied vanaf 300!
Slim Aarons - Guests at Villa NirvanaFotografie

Geplaatst doorDude2007

IngelijstDibond
Slim Aarons - Arturo Pani S Villa kopen? Bied vanaf 300!
Slim Aarons - Arturo Pani S VillaFotografie

Geplaatst doorDude2007

Jaartal1968
IngelijstDibond
Michael Parkes - Petrouschka kopen? Bied vanaf 100!
Michael Parkes - PetrouschkaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsophievdbedem

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen76.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Three Dog Night - Three Dog Night en extra Around de World with Three Dog Night kopen? Bied vanaf 4!
Three Dog Night - Three Dog Night en extra Around de World with Three Dog NightVinyl

Geplaatst doorVeilingmeester-Vinyl

Jaartal1969
TypeLP
Quincy Jones - And His Orchestra – A Taste Of Quincy kopen? Bied vanaf 5!
Quincy Jones - And His Orchestra – A Taste Of QuincyVinyl

TypeLP
Dale Chihuly - Lightbox with 4 fiori kopen? Bied vanaf 1950!
Dale Chihuly - Lightbox with 4 fioriDesign

Geplaatst doorbrugtever

Jaartal1990
Afmetingen50 cm x 10 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht2500 g
GesigneerdOngemerkt
Adolph Gottlieb - Affiche - Painting Graphics bij Hokin Gallery Palm Beach kopen? Bied vanaf 1!
Adolph Gottlieb - Affiche - Painting Graphics bij Hokin Gallery Palm BeachAffiches

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
TechniekOffset
Afmetingen50 cm x 72 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - i.s.m. Lucky Strike kopen? Bied vanaf 125!
Keith Haring - i.s.m. Lucky StrikeAffiches

Geplaatst doormaikw

Jaartal1987
TechniekOffset
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Nat Finkelstein - Andy Warhol portret. kopen? Bied vanaf 50!
Nat Finkelstein - Andy Warhol portret.Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekC-Print
Afmetingen42 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst