Zeer oude ets (rond 1715) van Matthijs Pool. Gezicht op Weesperzijde ter hoogte van de latere Marcusstraat, met Runmolen en katoendrukkerij. (Dit is op de Amstel in Amsterdam).
Plaatrand 16x19.5 cm.
Genummerd 16 (rechtsonder) Achter glas ingelijst op lichte achtergrond.
Ingelijst in een houten lijst. Op achterzijde een sticker van Electr. Lijstenfabriek Fa. L. Questroo Kunsthandel in Leiden.
Goed
Ets in zeer goede staat. Het achterliggende blad vertoont wat ouderdomsverkleuringen.
Tot 10 kg.
€ 10,00