Otmar Alt - zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst

Otmar Alt - zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Otmar Alt - zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Otmar Alt - zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Otmar Alt - zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Otmar Alt - zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Otmar Alt - zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Otmar Alt (1940)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1974
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplageniet genummerd
Kleuren zeefdruk met preegdruk. Van Otmar Alt (1940).
Ingelijst onder glas en passe partout.
Zeefdruk is  31 x 23 cm. Reliëf in het witte vlak, rechts boven het midden.
In de druk gesigneerd.
Houten lijst (met gebruikssporen) is 53 x 43.

NB: Het werk wordt goed verpakt. Glasbreuk blijft echter voor risico van de koper.
Advies is om het werk op te halen.
Het kunstwerk is in zeer goede staat, de houten lijst heeft gebruikssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 52,00

Otmar Alt (1940)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  loft
79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
43 cm
53 cm
23 cm
31 cm
Openingsbod € 50
ObjectlocatieVelserbroek,  Nederland
Starttijd26-4-2024 om 13:34
Eindtijd5-5-2024 om 21:08