Reinier Vinkeles - SALOMON DEDEL Kapitein ter Zee

Reinier Vinkeles - SALOMON DEDEL Kapitein ter Zee kopen? Bied vanaf 30!
Reinier Vinkeles - SALOMON DEDEL Kapitein ter Zee kopen? Bied vanaf 30!Reinier Vinkeles - SALOMON DEDEL Kapitein ter Zee kopen? Bied vanaf 30!Reinier Vinkeles - SALOMON DEDEL Kapitein ter Zee kopen? Bied vanaf 30!Reinier Vinkeles - SALOMON DEDEL Kapitein ter Zee kopen? Bied vanaf 30!
  • Reinier Vinkeles (1741-1816)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode < 1800
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Militair
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 22.2 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Mooie ets van Salomon DEDEL Kapitein ter Zee  (1736-1800) H Pothoven Del J Allart excud Reiner Vinkeles & C Bogerts sculp
Bevorderd tot luitenant-ter-zee in 1752. Dedel trachtte in 1762, zonder succes, een Britse visitatie in het Kanaal van een konvooi onder zijn hoede tegen te houden en raakte daarbij zwaar gewond. Deelgenomen aan de Zeeslag bij Doggersbank als commandant van het fregat 'Holland' op 5 augustus 1781. In 1782 nam hij, na te zijn weggepromoveerd, ontslag.
Dit is een proefdruk en komt niet uit een boek (zie foto)
Afm plaatrand 22,2 x 15 cm
Afm ets 13,2 x 9 cm
Met enkele vlekjes
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00

Reinier Vinkeles (1741-1816)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
15 cm
22.2 cm