Reinier Vinkeles - Woede van het kaas en brood volk te Alkmaar

Reinier Vinkeles - Woede van het kaas en brood volk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 25!
  • Reinier Vinkeles (1741-1816)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1785
TechniekGravure
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14.9 x 9 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Kopergravure gedrukt in 1785
Afkomstig uit: J. Kok, Vaderlandsch woordenboek 1785, deel 2 afbeelding 4

Betreft de plunedering van het huis van de rentmeester en belastinginner Claes Corf tijdens de volksopstand van 1491 door het zogenoemde kaas en broodvolk.
op de voorgrond wordt de knecht van Corf doodgeslagen!.
Voldoende marges, links kort. zie scan
Binnen Nederland € 5,00

Reinier Vinkeles (1741-1816)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Arianne0106
Lid sinds 2020
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
9 cm
14.9 cm
Starttijd25-1-2021 om 15:14
Eindtijd7-2-2021 om 19:28
Openingsbod € 25
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland