Dit item is niet beschikbaar
Rudi Polder - Luministisch landschap
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels