3. items
  5. Sieraden & Juwelen

Sieraden & Juwelen

Bent u een liefhebber van mooie sieraden en wilt u graag exclusieve sieraden kopen? Bekijk dan snel het sieraden veilingaanbod moderne, vintage en antieke sieraden, juwelen en horloges, maar ook bijzondere munten en andere curiositeiten. Alle items worden aangeboden door geselecteerde verkopers en voor zeer aantrekkelijke prijzen. Dus bent u op zoek naar een set exclusieve oorbellen, een gouden ring of een broche met diamanten als cadeau of voor uzelf? Bekijk dan snel het volledig aanbod (antieke) sieraden te koop.

19de eeuws gouden kruis kopen? Bied vanaf 450!
19de eeuws gouden kruis
TechniekGoud
Afmetingen3 x 2.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht4.1 g
GesigneerdZonder keur
€ 450
1e gehalte Zilver - 925 zilveren en 8 kt rosé gouden ring met echte diamant van Viventy - maat 17 kopen? Bied vanaf 110!
1e gehalte zilver Nederlands 925 zilveren en 8 kt rosé gouden ring met echte diamant van Viventy - maat 17
TechniekGemengd (Edel)
Afmetingen1 x 2 cm (h x b)
Gewicht5.8 g
GesigneerdBuitenlands keur
€ 110
1e gehalte Zilver - 925 set van armband en ketting - 49 gram - keur en meesterteken kopen? Bied vanaf 70!
1e gehalte zilver Nederlands 925 set van armband en ketting - 49 gram - keur en meesterteken
TechniekZilver
Afmetingen50 x 7 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht48.6 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 70
Halsketting 18k (750) met briljant kopen? Bied vanaf 1500!
Halsketting 18k (750) met briljant
TechniekGoud
Afmetingen15 x 0.15 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht20 g
GesigneerdBelgisch keur
€ 1.500
Wit Gouden art-deco ring 18k (750) kopen? Bied vanaf 800!
Wit Gouden art-deco ring 18k (750)
TechniekGoud
Afmetingen2.7 x 2 cm (h x b)
Gewicht4.4 g
GesigneerdBelgisch keur
€ 800