Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Vetro Artistico Veneziano - Murano glas
Dit is een prachtig jaren 1950's/60's Venetiaans vrijgevormde schaal, vervaardigd op het eiland Murano, bij Venetië. Uitgevoerd in een prachtige combinatie van wit opaline met bladzilver inleg, koper aventurine en prachtige dieprode murines waarvan sommige - vooral aan de randen van de schaal gelegen - een prachtig gespikkeld "luipaardeffect" vertonen.
Herkomst: Murano - Venetië - Italië
Tijdperk: jaren 50 / 60 van de twintigste eeuw
Hoogte: circa 6 cm
Diameter: circa 15 cm
Staat: in uitstekende staat, geen chips, geen barsten, geen krassen.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemskerk, Nederland |
Starttijd | 11-11-2017 om 17:09 |
Eindtijd | 25-11-2017 om 17:09 |
Objectlocatie | Heemskerk, Nederland |