AlexandradeBruin
  5. AlexandradeBruin

AlexandradeBruin

Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!
Artifort (1890) Nederlands Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie
Afmetingen40 x 80 x 83 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 800