Het betreft een zeldzaam voorkomende salontafel, in 1966 ontworpen voor Artifort door de bekende ontwerper Kho Liang Ie, die destijds ook het interieur voor Schiphol heeft vorm gegeven. De witte, octagonale tafel meet 80x83x40 cm en is van hout/formica. D.m.v. acht zichtbare bouten is de tafel demontabel. Er zijn, conform de leeftijd, een paar kleine gebruikssporen: om drie bouten zit een licht craquele, op het blad zit een nauwelijks zichtbare kring. In het dagelijks gebruik is dit niet opvallend. Er is geen signatuur, maar uit onderstaande links blijkt onmiskenbaar dat het om betreffende tafel gaat: https://www.kholiangie.com/820-822 https://www.stedelijk.nl/nl/collectie/1173-kho-liang-ie-model-826