Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie

Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!
Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!Artifort - Zeldzame salontafel ontworpen door Kho Liang Ie kopen? Bied vanaf 800!
  • Artifort (1890)
Type kunstwerkDesign
Jaartal1966
StijlSixties/Plastic Age
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 80 x 83 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Het betreft een zeldzaam voorkomende salontafel, in 1966 ontworpen voor Artifort door de bekende ontwerper Kho Liang Ie, die destijds ook het interieur voor Schiphol heeft vorm gegeven. De witte, octagonale tafel meet 80x83x40 cm en is van hout/formica. D.m.v. acht zichtbare bouten is de tafel demontabel. Er zijn, conform de leeftijd, een paar kleine gebruikssporen: om drie bouten zit een licht craquele, op het blad zit een nauwelijks zichtbare kring. In het dagelijks gebruik is dit niet opvallend. Er is geen signatuur, maar uit onderstaande links blijkt onmiskenbaar dat het om betreffende tafel gaat: https://www.kholiangie.com/820-822 https://www.stedelijk.nl/nl/collectie/1173-kho-liang-ie-model-826
Afgezien van de in de omschrijving genoemde sporen van ouderdom (craquele rond drie bouten en een lichte kring in het blad) is de tafel in goede staat.

Starttijd6-12-2023 om 16:23
Eindtijd20-12-2023 om 22:00
Openingsbod € 800
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland