Lid sinds 2023 / Kontich, België
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 17 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3000 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 59 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |