Adolf van der Laan (1684-1742) Amsterdam paleis.
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 24.5 x 17.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75