Joseph Beuys (1921-1986) JOSEPH BEUYS
Techniek | Offset |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 39
Lid sinds 2024 / berchem, België
5 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Offset |
Techniek | Offset |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 25.5 x 19 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 45 cm (h x b) |