AndyAndermael
  5. AndyAndermael

AndyAndermael

Lid sinds 2024 / berchem, België

5 aangeboden items / 10 verkochte items

Joseph Beuys - JOSEPH BEUYS kopen? Bied vanaf 39!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits JOSEPH BEUYS
TechniekOffset
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 39
Panamarenko - Panamarenko kopen? Bied vanaf 25!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Panamarenko
TechniekOffset
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
€ 25
Paul Delvaux - Lot van 2 prenten en een tekst kopen? Bied vanaf 190!
Paul Delvaux (1897-1994) Belgisch Lot van 2 prenten en een tekst
TechniekLitho
Afmetingen45 x 32 cm (h x b)
€ 190
James Ensor - Demons teasing me kopen? Bied vanaf 1000!
James Ensor (1860-1949) Engels Belgisch Demons teasing me
TechniekLitho
Afmetingen25.5 x 19 cm (h x b)
€ 1.000
Roger Raveel - 'Grafisch panorama met doel' 1952 kopen? Bied vanaf 70!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch 'Grafisch panorama met doel' 1952
TechniekLitho
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
€ 70