Mooi lot bestaande uit een tekst en een litho van beroemde Belgische kunstenaar Roger Raveel, afkomstig uit de folio 'Hedendaagse Belgische Tekenaars' uitgegeven door Louis Lebeer in 1977.
1/ De prent is gedrukt door Photogravure Laconti in 1977 op stevig mat dik papier.
Titel: 'Grafisch panorama met doel'
Jaartal: 1952, gedrukt in 1977
Afmetingen beeld: 45 cm x 32 cm
Oplage: 96/750 (zie laatste foto, dit blad zit niet mee in de koop)
Gesigneerd: in de druk
Materiaal: druk op velijn Aquarel Torchon
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
2/ De tekst is een dubbelgeplooid blad en zit mee in de koop, ook gedrukt op stevig papier en tekst door Karel Geirlandt.
opmerking: de laaste foto's zijn toegevoegd om de provenance te illustreren en worden niet mee verkocht.
Roger Raveel werd geboren in Machelen in 1921, alwaar hij werkte en woonde. Hij wordt beschouwd als 1 van de belangrijkste figuratieve Belgische kunstenaars en stelde internationaal zijn werk tentoon in belangrijke musea.
Wordt professioneel verpakt en verstuurd met track and trace