5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Er worden 131 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!) kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal2011
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 165!
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Donderdag kopen? Bied vanaf 200!
Karel Appel - Donderdag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Dom van Pisa, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Goethem - Dom van Pisa, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Piazza San Marco, Venetië, pastelkrijt tekening op papier kopen? Bied vanaf 35!
Jan van Goethem - Piazza San Marco, Venetië, pastelkrijt tekening op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Schoonhoven - Zonder titel

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op papier, Tekenaar in abstracte ruimte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Hannes Postma - Olieverf op papier, Tekenaar in abstracte ruimte - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
Afmetingen83 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ans Wortel - “Ik houd m’n hart vast” ets kopen? Bied vanaf 50!
Ans Wortel - “Ik houd m’n hart vast” ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekEts
Afmetingen74.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968 kopen? Bied vanaf 115!
Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Hannes Postma - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

TechniekLitho
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ans Wortel - De paren als rotsen van een helder water kopen? Bied vanaf 125!
Ans Wortel - De paren als rotsen van een helder water

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEmilie-V-B-

Jaartal1971
TechniekGouache
Afmetingen73 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan van Goethem - Skyline van Venetië, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Goethem - Skyline van Venetië, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 2000!
Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Lucebert - gesigneerde zeefdruk - Poetry - met een gedicht van Remco Campert kopen? Bied vanaf 255!
Lucebert - gesigneerde zeefdruk - Poetry - met een gedicht van Remco Campert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 700!
Karel Appel - Head like animal

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorTamar1989

Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Aftersale
Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!
Lucebert - Originele Oil stick drawings

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPimR

Jaartal1962
TechniekStift
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Karel Appel - Christian Dotremont - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!
Karel Appel - Christian Dotremont - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorPimR

Jaartal1982
TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
Aftersale
Eduard Flor - Ster aan de hemel, ets kopen? Bied vanaf 30!
Eduard Flor - Ster aan de hemel, ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

TechniekVaria
Aftersale
Karel Appel - Composition kopen? Bied vanaf 675!
Karel Appel - Composition

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJerre86

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - Good Morning, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jeroen Henneman - Binnenstebuiten kopen? Bied vanaf 175!
Jeroen Henneman - Binnenstebuiten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Lucebert - Je suis kopen? Bied vanaf 500!
Lucebert - Je suis

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarcart

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De aquarel' - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De aquarel' - 1990

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Sipke Huismans - ets | 'Een grote dorst' | 1967 kopen? Bied vanaf 60!
Sipke Huismans - ets | 'Een grote dorst' | 1967

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1967
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jeroen Henneman - kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995 kopen? Bied vanaf 200!
Jeroen Henneman - kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Eduard Flor - ets - 'Sterrenhemel' kopen? Bied vanaf 60!
Eduard Flor - ets - 'Sterrenhemel'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Karel Appel - -Sa piste a L'image de la planete terre'- kopen? Bied vanaf 1800!
Karel Appel - -Sa piste a L'image de la planete terre'-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJanvld

Jaartal1978
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Karel Appel - Ik ben een profeet Panorama tijdschrift 16-22 augustus 1969 kopen? Bied vanaf 30!
Karel Appel - Ik ben een profeet Panorama tijdschrift 16-22 augustus 1969

Multimedia

Geplaatst doorHDB2021

Jaartal1969
TechniekMultimedia
Afmetingen36 cm x 26.5 cm (h x b)
Aftersale
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - Formatie V kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Formatie V

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Karel Appel - Cheval kopen? Bied vanaf 800!
Karel Appel - Cheval

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHaffmans

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Lucebert - Gemengde techniek op papier (Groot) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 3250!
Lucebert - Gemengde techniek op papier (Groot) - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen101 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen64 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - Conversatie kopen? Bied vanaf 600!
Constant - Conversatie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPuckV

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan van der Zee - Abstracte linosnede kopen? Bied vanaf 220!
Jan van der Zee - Abstracte linosnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1988
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Lucebert - Gemengde techniek op papier (Groot) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 3650!

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1977
Afmetingen95 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' kopen? Bied vanaf 40!
Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - Formatie IV kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Formatie IV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Karel Appel - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Chat' | jaren '70 kopen? Bied vanaf 975!
Karel Appel - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Chat' | jaren '70

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen63 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst