5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Jan de Bruin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan de Bruin - Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips kopen? Bied vanaf 50!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Eduard Flor - Ets met aquatint - Hemel overdag kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands Ets met aquatint - Hemel overdag
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Chris Roodvoets - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Chris Roodvoets (1941) Nederlands zonder titel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Karel Appel - Boekenweek 1999 - werk zonder titel uit 1958 - gesigneerd in de druk. kopen? Bied vanaf 20!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Boekenweek 1999 - werk zonder titel uit 1958 - gesigneerd in de druk.
TechniekOffset
Afmetingen59 x 42 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
5 biedingen
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 150!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstract
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Roger Raveel - 'Grafisch panorama met doel' 1952 kopen? Bied vanaf 70!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch 'Grafisch panorama met doel' 1952
TechniekLitho
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
€ 70
Lucebert - en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Lucebert (1924-1994) Nederlands en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen24.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen kopen? Bied vanaf 250!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
TechniekGouache
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karel Appel - Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976 kopen? Bied vanaf 2595!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953 kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Lucebert - & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen) kopen? Bied vanaf 275!
Lucebert (1924-1994) Nederlands & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen)
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Hannes Postma - Grote kleuren Lithografie - Essay in Ballistics II- 1965 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Grote kleuren Lithografie - Essay in Ballistics II- 1965 - handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen55 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Roger Raveel - Karretje, muur en witte aanwezigheid kopen? Bied vanaf 1995!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Karretje, muur en witte aanwezigheid
TechniekLitho
Afmetingen63 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.995
Karel Appel - Gesigneerd boek - Karel Appel Painter met tekst Hugo Claus kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Gesigneerd boek - Karel Appel Painter met tekst Hugo Claus
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 250
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Karel Appel - Bols tenstoonstelling kopen? Bied vanaf 95!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Bols tenstoonstelling
TechniekLitho
Afmetingen97 x 70 cm (h x b)
€ 95
Jan van der Zee - unieke gesigneerde ets - De Ploeg kopen? Bied vanaf 189!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands unieke gesigneerde ets - De Ploeg
TechniekEts
Afmetingen23.2 x 37.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 255!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Reinier Lucassen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Reinier Lucassen - Denken is het Oog kopen? Bied vanaf 45!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Denken is het Oog
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerZijde
IngelijstIngelijst
€ 45
Eduard Flor - kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Jeroen Henneman - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands zonder titel maar met lijst!
TechniekLitho
Afmetingen79 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jeroen Henneman - Stad in beweging kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Stad in beweging
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Roger Raveel - Uitgave van Spijk, Venlo kopen? Bied vanaf 50!
Roger Raveel (1921-2013) Nederlands Belgisch Uitgave van Spijk, Venlo
TechniekSoftcover
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 50
Constant - Stilleven met attributen kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands Stilleven met attributen
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550