ArtDuivendrecht
  5. ArtDuivendrecht

ArtDuivendrecht

Lid sinds 2023 / Diemen, Nederland

8 aangeboden items / 9 verkochte items

Rob Scholte - Ons dagelijks brood, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 100!
Rob Scholte (1958) Nederlands Ons dagelijks brood, zeefdruk (groot!)
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Rob Scholte - Golden Horizon, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Golden Horizon, zeefdruk (groot)
Afmetingen101 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Rob Scholte - N8W8, piëzografie (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Rob Scholte (1958) Nederlands N8W8, piëzografie (groot)
TechniekGiclée
Afmetingen91 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Rob Scholte - Glossy I, piëzografie (mooi, ingelijst, groot, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 375!
Rob Scholte (1958) Nederlands Glossy I, piëzografie (mooi, ingelijst, groot, kleine oplage)
TechniekGiclée
Afmetingen120 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Rob Scholte - Glossy XXIII, piëzografie (groot, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 375!
Rob Scholte (1958) Nederlands Glossy XXIII, piëzografie (groot, kleine oplage)
TechniekGiclée
Afmetingen112 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Rob Scholte - Glossy XXII, piëzografie (groot, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 375!
Rob Scholte (1958) Nederlands Glossy XXII, piëzografie (groot, kleine oplage)
TechniekGiclée
Afmetingen112 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Rob Scholte - Après nous le déluge III, piëzografie kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Après nous le déluge III, piëzografie
TechniekGiclée
Afmetingen49 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Rob Scholte - Après nous le déluge IV, piëzografie kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Après nous le déluge IV, piëzografie
TechniekGiclée
Afmetingen49 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75