Mooi, groot werk van Rob Scholte dat nog eens een extra bodem legt onder de dubbele bodem van zijn omgedraaide borduurwerken want dit is een piëzografie naar een door hem omgedraaid borduurwerk dat door iemand anders geborduurd is naar het werk van Rembrandt. En daardoor een sublieme, originele Scholte.
Piëzografie op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (2009) en getiteld, een Artist Proof (A.P.) exemplaar. In goede conditie. Herkomst: Rob Scholte Museum.
Afmetingen: 105cm x 91cm (blad), 95cm x 84cm (beeld incl. annotaties)