Artvisual
  5. Artvisual

Artvisual

Lid sinds 2024 / Winschoten, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 55!
Ruloff S.A. Manuputty (1926-2002) Indonesisch Nederlands Contra
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Bob Brobbel - Leidseplein Amsterdam kopen? Bied vanaf 180!
Bob Brobbel (1907-1971) Nederlands Leidseplein Amsterdam
Afmetingen46 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 180