Bonifatius (Bob) Brobbel (Vlaardingen 1907-Amsterdam 1971) was een schilder en vooral graficus. Als schilder autodidact met voorkeur voor landschappen en stadsgezichten. Woonde en werkte in Vlaardingen en vanaf 1937 in Hilversum waar hij een eigen bedrijf " Grafische Studio Brobbel" had. Eerst litho's, later fotolitho's die later met de hand werden gekleurd. Schitterend impressionistisch zomers gezicht op het Leidseplein in Amsterdam met het Leidsepleintheater, winkels en figuren . Geschilderd rond 1930 in impressionistische stijl in olieverf op doek, later gemaroufleerd op paneel.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Winschoten, Nederland
Tot 10 kg.
€ 9,25
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 65,00
Extra