B_Oost
  5. B_Oost

B_Oost

Lid sinds 2024 / Assen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Albertus Verhoesen - Kippenhok kopen? Bied vanaf 2750!
Albertus Verhoesen (1806-1881) Nederlands Kippenhok
Afmetingen47 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 2.750