Baudemont
  5. Baudemont

Baudemont

Lid sinds 2018 / heemstede, Nederland

4 aangeboden items / 3 verkochte items

Hans van Efferen - Industrieel landschap kopen? Bied vanaf 125!
Hans van Efferen (1934) Nederlands Industrieel landschap
TechniekGouache
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Abraham van der Wissel - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 165!
Abraham van der Wissel (1865-1926) Nederlands Duinlandschap
Afmetingen38 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 165
Suzanne Dubouchet - De Picnictafel kopen? Bied vanaf 125!
Suzanne Dubouchet Frans De Picnictafel
TechniekGouache
Afmetingen68 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin) kopen? Bied vanaf 340!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Erminia en Tancredi (naar Poussin)
TechniekGouache
Afmetingen68 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340