Lid sinds 2024 / Heerenveen , Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 48 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 47 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |