Christian35
  5. Christian35

Christian35

Lid sinds 2022 / Utrecht, Nederland

2 aangeboden items / 46 verkochte items

Brons (Onbekend) - Schitterende bronzen beeld '' Winaars'' kopen? Bied vanaf 109!
Brons Schitterende bronzen beeld '' Winaars''
TechniekBrons
Afmetingen24 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 109
John Lennon - Mooie serie van 3 erotische litho's John Lennon kopen? Bied vanaf 135!
John Lennon (1940-1980) Engels Mooie serie van 3 erotische litho's John Lennon
TechniekLitho
Afmetingen36 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 135