Lid sinds 2022 / Utrecht, Nederland
2 aangeboden items / 46 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 24 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1500 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 36 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |