Cimlvl
  5. Cimlvl

Cimlvl

Lid sinds 2023 / Kontich , België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Piet Verhaert - Rue du Steen à Anvers - 1881 kopen? Bied vanaf 60!
Piet Verhaert (1852-1908) Belgisch Rue du Steen à Anvers - 1881
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60