Cords
  5. Cords

Cords

Lid sinds 2018 / Dongen, Nederland

6 aangeboden items / 155 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
6 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Charles Maréchal - kippenhok kopen? Bied vanaf 74!
Charles Maréchal - kippenhokSchilderij

Geplaatst doorCords

Afmetingen72 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Snoeren - Lunan kopen? Bied vanaf 255!
Piet Snoeren - LunanSchilderij

Geplaatst doorCords

Jaartal1995
Afmetingen66 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Loncin - borduurster kopen? Bied vanaf 105!
Louis Loncin - borduursterSchilderij

Geplaatst doorCords

Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Bos - Rotterdams havengezicht kopen? Bied vanaf 105!
Wim Bos - Rotterdams havengezichtTekening / Aquarel

Geplaatst doorCords

TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Noldus - dorpsstraat kopen? Bied vanaf 55!
Paul Noldus - dorpsstraatSchilderij

Geplaatst doorCords

Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Kelderman - molen in winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Jan Kelderman - molen in winterlandschapSchilderij

Geplaatst doorCords

Afmetingen35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst