DDC
  5. DDC

DDC

Lid sinds 2013 / Den Haag, Nederland

2 aangeboden items / 4 verkochte items

Johan van Loon - porseleinen vorm op brede voet kopen? Bied vanaf 20!
Johan van Loon (1934) Nederlands porseleinen vorm op brede voet
TechniekKeramiek
Afmetingen14.7 x 13 x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 30
3 biedingen
Kunstaardewerkfabriek Sint Lukas - sierlijk St Lukas vaasje kopen? Bied vanaf 25!
Kunstaardewerkfabriek Sint Lukas (1909-1933) Nederlands sierlijk St Lukas vaasje
Afmetingen13.5 x 8 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25