Delanmar
  5. Delanmar

Delanmar

Lid sinds 2023 / Sint Katelijne Waver, België

4 aangeboden items / 2 verkochte items

Lea d' Huyvetter - Platbodems kopen? Bied vanaf 60!
Lea d' Huyvetter (1925-2016) Belgisch Platbodems
TechniekHoutskool
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Max Moreau - La Tunisie kopen? Bied vanaf 150!
Max Moreau (1902-1992) Belgisch La Tunisie
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Roger Hebbelinck - Landschap kopen? Bied vanaf 35!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Landschap
TechniekEts
Afmetingen43 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Freddy Theys - St.Peter en Pauluskerk Mechelen kopen? Bied vanaf 25!
Freddy Theys (1937) Belgisch St.Peter en Pauluskerk Mechelen
TechniekEts
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25