EdwinMuller
  5. EdwinMuller

EdwinMuller

Lid sinds 2022 / Leusden, Nederland

4 aangeboden items / 5 verkochte items

Marijke van der Meij - Nice Distance kopen? Bied vanaf 20!
Marijke van der Meij (1957) Nederlands Nice Distance
TechniekLitho
Afmetingen39 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Dick van Luijn - Les Angles kopen? Bied vanaf 20!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Les Angles
TechniekPotlood
Afmetingen54 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jose van Tubergen - zeefdruk (gemengde techniek) kopen? Bied vanaf 35!
Jose van Tubergen (1946) Nederlands zeefdruk (gemengde techniek)
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Chris Snijders - Rotterdam Noordblaak met Lutherse kerk en Vishal kopen? Bied vanaf 30!
Chris Snijders (1881-1943) Nederlands Rotterdam Noordblaak met Lutherse kerk en Vishal
TechniekEts
Afmetingen40 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30