Lid sinds 2023 / Schiedam, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 60 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |