Lid sinds 2023 / Merksem, België
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 64 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |