Goudentip
  5. Goudentip

Goudentip

Lid sinds 2023 / Someren, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Marius Bauer - Stadspoort kopen? Bied vanaf 195!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Stadspoort
TechniekEts
Afmetingen31 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195