Maurice Grothausen (1925-2016) DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 1996 prijs verlaagd
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50