Guffo1972
  5. Guffo1972

Guffo1972

Lid sinds 2024 / Leiden, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 695!
Cornelis Bavelaar (1777-1831) Nederlands Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst
TechniekHout
Afmetingen28 x 35 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 695