Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst

Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!
Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!
  • Cornelis Bavelaar (1777-1831)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal1810
TechniekHout
StijlRealistisch
Afmetingen28 x 35 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1

Door antiekzaak waar ik deze kocht toegeschreven aan Cornelis Bavelaar uit Leiden (Zie foto factuur) maar bij laten schoonmaken werd een andere naam zichtbaar: C. Van Hanswijk (Vermoed ik).

Volgens zelfde antiekzaak komt dit exemplaar uit de verzameling van kasteel Moersbergen. Ik heb daar een boek over gevonden en dat is bij de koop inbegrepen. Er staat geen foto in van deze kijkkast.

Een uniek, mooi en zeer oud stukje volkskunst.

Originele glas.

Bij voorkeur afhalen in Leiden of elders op afspraak. Opsturen kan uiteraard wel.

Voor een 200 jaar oud kunstwerk in goede staat, Sporen van de leeftijd zijn er uiteraard wel. Glas zeer netjes en nog origineel wat bijzonder is.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd16-4-2024 om 13:18
Eindtijd29-4-2024 om 22:30
Openingsbod € 750
ObjectlocatieLeiden,  Nederland