Joop Stoop (1955) Een olifant op drift
Afmetingen | 43 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
€ 40
Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland
9 aangeboden items / 1 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Gips |
Afmetingen | 70 x 11 x 9 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Fotocollage |
Afmetingen | 57 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 39 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 124 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 180 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 67 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |