Guus020
  5. Guus020

Guus020

Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland

9 aangeboden items / 1 verkochte items

Joop Stoop - Een olifant op drift kopen? Bied vanaf 40!
Joop Stoop (1955) Nederlands Een olifant op drift
Afmetingen43 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 40
Lode Vleeshouwers - OLV Boodschap kopen? Bied vanaf 150!
Lode Vleeshouwers (1900-1964) Belgisch OLV Boodschap
TechniekGips
Afmetingen70 x 11 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Marc Mulders - David Beckham kopen? Bied vanaf 500!
Marc Mulders (1958) Nederlands David Beckham
TechniekFotocollage
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Fred Sieger - Vis met appel kopen? Bied vanaf 150!
Fred Sieger (1902-1999) Nederlands Vis met appel
Afmetingen39 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Michele Tabor - Apollo kopen? Bied vanaf 150!
Michele Tabor (1951) Engels Zuid-Afrikaans Apollo
Afmetingen124 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Bas Meerman - Portret van François kopen? Bied vanaf 1100!
Bas Meerman (1970) Nederlands Portret van François
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1.100
Han Mes - De Omhelzing kopen? Bied vanaf 350!
Han Mes (1936) Nederlands De Omhelzing
Afmetingen180 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Kees Gerritse - Zelfportret kopen? Bied vanaf 75!
Kees Gerritse (1940) Nederlands Zelfportret
Afmetingen67 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75