Lid sinds 2021 / WEERT, Nederland
2 aangeboden items / 78 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 61 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 21 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |