Lid sinds 2016 / Amstelveen, Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
Afmetingen | 29 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Tijdschrift |
Afmetingen | 29 x 21 cm (h x b) |