Hollger
  5. Hollger

Hollger

Lid sinds 2016 / Amstelveen, Nederland

3 aangeboden items / 3 verkochte items

Franciscus Antonius de Haan - Rustende herder met kudde op de heuvels kopen? Bied vanaf 400!
Franciscus Antonius de Haan (1823-1873) Nederlands Rustende herder met kudde op de heuvels
Afmetingen29 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 400
Willem Hendrik Eickelberg - Stadsgezicht Zutphen kopen? Bied vanaf 600!
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920) Nederlands Stadsgezicht Zutphen
Afmetingen26 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Antiquarisch Boek - Bundel 5x "De Oorlog in Beeld". Hollandsche uitgave van The War Pictorial kopen? Bied vanaf 50!
Antiquarisch boek Bundel 5x "De Oorlog in Beeld". Hollandsche uitgave van The War Pictorial
TechniekTijdschrift
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
€ 50